İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça Reha Midilli ilkokulu ´ na Mehmetçikten Cevap Geldi
Geçen yıl ELBAB’DAKİ Mehmetçiklerimize mektup yazan, onlara moral veren Foça Reha Midilli ilkokulu öğrencilerimize, MEHMETÇİKTEN teşekkür mektubu gelmişti. Bu kez ZEYTİN DALI HAREKATINDA Kahraman Ordumuzun AFRİN’DE göstermiş olduğu üstün gayret ve fedakarlıklara, Reha Midilli İlkokulu ´ ndan 4 / B sınıfı öğretmeni Nihal BALCI, öğrencileriyle birlikte Mehmetçiklerimize moral ve destek olabilmek için mektup yazarak gönderdiler.Onlar , oğul, eş, baba. ...içimizden biri.Onlar vefakar ve cefakar anaların gözü pek, cesur, yiğit vatansever evlatları. Dualarımız onlar için. İnşallah bu kutsal görevi sağ salim yerine getirip, vatanlarına dönerler.![Foça Reha Midilli ilkokulu ´ na Mehmetçikten Cevap Geldi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/05175652_IMG-20180302-WA0005.jpg)