İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça ´nın Gururu Karate Şampiyonumuz Kaan YÜKSEL ´ in yeni Başarısı
Foça Reha Midilli ilkokulu 3/ A sınıfı öğrencisi Kaan YÜKSEL, Artvin ´ nde yapılan 1.Uluslararası Kafkas Karate Şampiyonası´nda Kumite ve Kata ´ da üçüncü olarak , iki madalya aldı. Kaan, babası ve kardeşiyle Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN ve Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR ´I ziyaret ettiler. Kaan´ni başarılarından dolayı tebrik ederek , kendine teşekkür belgesi veren Kaymakam ve Milli Eğitim Müdürü, öğrenciye başarılarının devamını temenni ettiler.![Foça ´nın Gururu Karate Şampiyonumuz Kaan YÜKSEL ´ in yeni Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2018_03/05174627_20180305_105114.jpg)