İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça ´ nın Gururu Kaan YÜKSEL
Türkiye Karate Fedarasyonu´nun faaliyet takviminde yer alan ( İnternational Turkısh Open Karate Toumament 15-17 December 2017 Istanbul Turkey ) ve İstanbul Olimpik Spor Salonu´nda 27 Ülkeden, 166 Klüp, 2020 Sporcunun katıldığı Turnuvada, Reha Midilli İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Kaan YÜKSEL ( 8 years male kumite + 40 kg´da ), 2. olarak gümüş madalya kazandı. Basarılarından dolayı öğrencimiz Kaan YÜKSEL ´i Tebrik eder ,başarılarının devamını dileriz.![Foça ´ nın Gururu Kaan YÜKSEL](/meb_iys_dosyalar/2017_12/19130026_IMG-20171217-WA0057.jpg)