İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça Milli Eğitim Tiyatro Topluluğu
Foça Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başlattığımız Foça Milli Eğitim Tiyatro Topluluğu ilk toplantısını yaptı. Sanata gönül vermiş sanatçı ruhlu eğitimciler bu kez sınıftan değil, sahneden seslenecek. Müzikli danslı oyunumuz Mart ayında seyirci ile buluşacak. Sahne heyecanını yaşamak isteyen yeni arkadaşlarımızı da aramızda görmek isteriz.![Foça Milli Eğitim Tiyatro Topluluğu](/meb_iys_dosyalar/2018_10/10122317_FB_IMG_1539161373677.jpg)