İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça Kaymakamlığı´ndan Öğrencilere Spor Malzemesi Desteği
ÖĞRENCİLERE SPOR MALZEMESİ Foça Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle " Foça´da Sporu ve Sağlıklı Yaşamı Desteklemek " amacıyla 23 Nisan öncesi ilçemiz okullarında toplam 172 öğrenciye spor malzemesi dağıtımı yapıldı.Malzemelerin öğrencilere dağıtılmasında Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR ,Kaymakamlık-vakıf yetkililerine öğrencilerimize yaptıkları spor malzemesi desteklerinden dolayı teşekkür etti.![Foça Kaymakamlığı´ndan Öğrencilere Spor Malzemesi Desteği](/meb_iys_dosyalar/2018_04/16184730_FB_IMG_1523893523171.jpg)