İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR Reha Midilli İlkokulunu ziyaret ederek Erasmus Ka1 projeleri ve E twinning projeleri hakkında bilgi aldı.
Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR Reha Midilli İlkokulunu ziyaret ederek Erasmus Ka1 projeleri ve E twinning projeleri hakkında bilgi aldı.![Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR Reha Midilli İlkokulunu ziyaret ederek Erasmus Ka1 projeleri ve E twinning projeleri hakkında bilgi aldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/25171704_FB_IMG_1569389043852.jpg)