İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça Kaymakamı Cemil Midilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Öğrencilerle Söyleşide Bulundu
Foça Kaymakami sayın Ali ÇETİN, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR ,Cemil Midilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yenilenebilir Enerji bölümü öğrencilerini okulda ziyaret ettiler. Kaymakam sayın Ali ÇETİN Endüstri 4.0 konusunda; 21.Yüzyıl öğrencilerinden beklenen beceriler hakkında söyleşide bulundu.Yenilenebilir Enerji alanlarının geleceği ve eğitim- istihdam ilişkisinin önemi üzerinde durdu. Sayın kaymakamımıza eğitime verdiği destek nedeniyle Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz.![Foça Kaymakamı Cemil Midilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Öğrencilerle Söyleşide Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_03/22194655_IMG-20180322-WA0000.jpg)