İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ´ ın Öğretmenler Günü Mesajı
Geçmişin öğretici, geleceğin yol göstericisi olan değerli öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum. Öğrencilerimizin yetişmesinde öğretmenlerimizin gösterdikleri gayret, fedakarlık ve azimlerini takdir ediyor, eğitimde yarattıkları farkındalıklar için ayrıca teşekkür ediyorum. #tesekkurederimoğretmenim![Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ´ ın Öğretmenler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/23145711_IMG-20171123-WA0002.jpg)