İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ´ ın 10 Kasım Atatürk ´ ü Anma Günü Mesajı
Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olarak, onun ilkelerine bağlılığımızı en derin duygu ve saygılarımızla bugünde tüm dünyaya ilan ediyor, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhu şad olsun.![Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ´ ın 10 Kasım Atatürk ´ ü Anma Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/09211011_IMG-20171109-WA0005.jpg)