İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Kültür Üniversitesi Ïsbirliğiyle ile Düzenlenen Seminerlerin Kapanış Töreni Yapıldı
ÖĞRETMENDEN ÖĞRENCİYE SAĞLIKLI , MUTLU BAŞARILI OKUL PROJESİNDE MUHTEŞEM FİNAL... Foca Kaymakamligi, Foca ilce Milli Eğitim Müdürlüğü ve Istanbul Kultur Üniversitesinin Işbirliği ile düzenlenen Öğretmenden Öğrenciye Sağlıklı Mutlu Basarili Okul projesi Foca Kaymakamı Sayın Ali ÇETIN, Foca Belediye Başkanı Sayın Gökhan DEMIRAG,Foca Ak Parti Ilçe Başkanı Sayın Irfan CALISKAN, Foca Ilce Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR,Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Beyhan GÖKDEMİR ve Sayın Mustafa YAYLALI, İstanbul Kültür Üniversitesi´nden Sayin Dr. Öğretim Üyesi Münevver MERTOĞLU , Marmara Universitesi´nden Sayin Dr. Öğretim Üyesi Oktay AYDIN,Tuprag temsilcisi Sayın Ayfer AKŞEHİRLİ BİGFORD,Okul Müdürleri ve öğretmenlerin katılımı ile Kapanış Programı gerçekleştirildi.İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel AKAR ın kapanış konuşmasının ardından Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN Protokol konuşmasını yaptılar.Plaket Töreninin ardından salonun da katılımıyla Öğretim Üyesi Oktay AYDIN ve Belediye ekibi muhteşem bir müzik ziyafeti sergilediler.Projede Katkısı olan emeği geçen herkese Foca Ilce Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz.![Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Kültür Üniversitesi Ïsbirliğiyle ile Düzenlenen Seminerlerin Kapanış Töreni Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/15192358_FB_IMG_1529079684584.jpg)