İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ortağı olduğumuz SmartDema (Erasmus +KA203) projesinin bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerine devam edilmektedir.
![Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ortağı olduğumuz SmartDema (Erasmus +KA203) projesinin bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerine devam edilmektedir.](/meb_iys_dosyalar/2021_05/26174357_AdsYz_tasarYm.jpg)
SmartDema Erasmus Projesi akıllı uygulama ile dijital turizme kazandırılacak yerel hikayelerin oluşturulması için hazırlıklarımız devam ediyor.
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ortağı olduğumuz SmartDema (Erasmus +KA203) projesinin bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerine devam edilmektedir.
Proje ekibimiz tarafından ilçemizdeki okulların idarecileriyle birebir görüşmeler yapılarak ''Smartdema Projesi'' ile ilgili bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerine devam edilmektedir.