İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça Demokrasi Meydanı´da Kermes
İlipinar Reha Midilli Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından Foça Demokrasi meydanında kermes düzenlendi. Atölye sınıfı öğrencilerinin el emeği ürünleri sergide göz doldurdu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzun saygıdeğer eşleri hanımefendi Meryem AKAR , Şube Müdürümüz Sayın Beyhan GÖKDEMİR sergiye katılarak destek verdiler. Halkın yoğun ilgisinin olduğu sergi büyük dikkat çekti. Okul müdürü Sayın Mürsel VARAN´a, özel çocuklarımıza ve öğretmenlerine teşekkür ederiz .![Foça Demokrasi Meydanı´da Kermes](/meb_iys_dosyalar/2018_05/20235436_FB_IMG_1526848817139.jpg)