İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foça Açık Ceza ve Infaz Kurumu ´na Ziyaret Yapıldı
Foça Ilce Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Haluk DEMİRAĞ ile Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Bürodan Tülin TAŞDEMİR ile Nuray CANBABA ,Foça Açık Ceza ve İnfaz Kurumu Sayın Murat YILDIRIM´a nezaket ziyaretinde bulundular.Ziyarette Kariyer Günleri kapsamında Cemili Midilli Lisesi öğrencilerimizi Nisan ayında, kurumun atölyelerini ziyarete getirme konusu görüşüldü.![Foça Açık Ceza ve Infaz Kurumu ´na Ziyaret Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/13132437_IMG-20190313-WA0013.jpg)