İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
eTwinning Projesi Kapsamında Spor Lisesi ´ nin "Kendi Tematik Spor Lisemi Tanıtıyorum " Konulu Projesi
Foça Spor Lisesi ve İlçe Milli Eğitim Özel Büro işbirliği ile yürütülen " Kendi Tematik Spor Lisemi Tanıtıyorum" konulu, eTwinning projesi ortaklarıyla beraber yürütülmektedir .Türkiye´de sadece 8 tane olan Tematik Spor Liselerinin kendini tanıtması, yöresi hakkında bilgilendirme yapması, hem eğitim hem de sporun beraber yürütülebileceğinin gösterilmesi projemizin çıkış konusudur.Proje kabul olmuş ve sertifikası gelmiştir.![eTwinning Projesi Kapsamında Spor Lisesi ´ nin "Kendi Tematik Spor Lisemi Tanıtıyorum " Konulu Projesi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/23171433_IMG-20180323-WA0002.jpg)