İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus + Projesi Ortak Ülkelerinin Foça´ya Ziyareti
Foça Bedia Midilli İlkokulu Erasmus + KA2 Okullar Arası Stratejik Ortaklık kapsamında " HEALTHY FOODS , HAPPY MOODS " projesiyle koordinatörlük olarak hibe desteği almıştı. Projenin Paydaşları olan Hırvatistan, İtalya, Polonya ve Romanya´nın proje temsilcileri Foça´ya ziyarete geldiler. Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR ve Belediye Başkanı sayın Gökhan DEMİRAĞ ´ ı ziyaret eden misafirler, proje hakkında paylaşımda bulundular.![Erasmus + Projesi Ortak Ülkelerinin Foça´ya Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_11/13145554_20171113_101044.jpg)