İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus Projelerinde Büyük Başarı
ERASMUS PROJELERİNDE BÜYÜK BAŞARI... Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ nin " Gülümseyen Kat Hizmetleri" konulu KA102 Erasmus projesi hibe desteği ile kabul edilmiştir. Reha Necla Midilli Ortaokulu´ muz " Köylerimizi Güçlendirmek için Haydi Stem´ e " konulu KA 101 Erasmus projesi yedekte kalmıştır. Projemizin hibe alacağına olan inancımız tamdır. Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak emeği geçen Okul Müdürlerimizi, öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamini diliyoruz.![Erasmus Projelerinde Büyük Başarı](/www/images/mansetresim.png)