İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Engelliler Haftası Etkinlikleri
10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında lıpınar Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri Foça Kızılay Şube Başkanlığının katkılarıyla tekne turu yaptılar ve arkasından öğrencilerimiz Foça Belediyesi katkılarıyla Karakum Plajı Foça Belediyesi Sosyal Tesislerinde öğle yemeği yediler.Foça İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Yunus EMRESEZER' in katılımıyla gerçekleşen etkinliklere ayrıca Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı, Sabahat Akşiray Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Aliağa Özel Eğitim Sınıflarından misafirler de katıldılar. Destekleri ve öğrencilerimize hediyeleri için Foça Belediye Başkanı Sayın Fatih Gürbüz'e ve Foça Kızılay Şube Başkanı Sayın Muharrem Yeşilkaya'ya teşekkür ederiz.![Engelliler Haftası Etkinlikleri](/meb_iys_dosyalar/2019_05/15001859_FB_IMG_1557848909838.jpg)