İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ekim Ayı Vatandaşla Buluşma
Ekim ayı Vatandaşla Buluşma toplantısı Yenifoça da Kaymakam Sayın Ali ÇETİN başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Foça Belediye Başkan temsilcisi, Daire amirleri, Milli Eğitim Şube Müdürü , okul müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldılar. Toplantinin ardindan Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Şeyh Mehmet ÖZER Spor Lisesini ziyaret edip burada öğretmen ve idareciler ile bir araya geldi.![Ekim Ayı Vatandaşla Buluşma](/meb_iys_dosyalar/2018_10/10124949_FB_IMG_1539163670383.jpg)