İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Toplantısı
İİl Milli Eğitim Müdürlüğü Fatih Projesi Koordinatörleri sayın Seda UMUR ve sayın Çağlar ATAY tarafından ilçemiz Şube Müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ve Mustafa YAYLALI, şefler sayın Fatma ŞENER, sayın Nurettin FİL,Okul Müdürleri ve Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ´nde katıldığı eğitim toplantısında yararlı bilgiler anlatıldı. Eğitim toplantisina katılan arkadaşlarımiza tesekkur ederiz.![Eğitim Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/14130420_FB_IMG_1518600066609.jpg)