İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Egemen Poyraz BALIKÇI´nın Çalışması
Yenibagarasi Nadire Sanlı iIkokulu öğrencisi Eğmen Poyraz BALIKÇI´nın Çanakkale Şehitliği ve Anıtı konulu çalışması Müdürlüğümüz odasında sergilenecek. Ilce Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ve Ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Yunus EMRESEZER ´in Müdürlükte misafir ettiği öğrencimizi kutluyoruz. ilçemiz öğrencilerini bu tür anlamlı eserlerini sergilemek uzere müdürlüğümüze davet ediyoruz...![Egemen Poyraz BALIKÇI´nın Çalışması](/meb_iys_dosyalar/2019_04/02000709_FB_IMG_1554145425933.jpg)