İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DUYURU
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından #İzmireCanKat hastagı ile bu akşam saat 21:00'da İzmir'deki orman yangınlarına dikkat çekmek, yapılacak çalışmalar hakkında bilgi vermek ve farkındalık ortaya koymak adına sosyal medya çalışması yapılacaktır. Siz Değerli Müdürlerimizin resmi veya şahsi hesapları, okullarımız ve eğitim paydaşlarımızın desteği ile sosyal medya kampanyasına bu akşam Konak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak desteklerinizi bekliyoruz. Ayrıca okulların açıldığı ilk gün ve akabinde 800.000 öğrencimiz adına 800.000 fidan dikilecektir.![DUYURU](/www/images/mansetresim.png)