İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dr.Öğretim Üyesi Oktay AYDIN Yetenek Timleriyle Buluştu
YETENEKTEN KARİYERE PROJESI FOÇA´DA START ALDI... Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlügü olarak Eğitimde Öncü vizyonumuz ile izmir´de bir ilke imza atmanın mutluluğu içerisindeyiz. Marmara Universitesi´nden Sayin Dr. Öğretim Üyesi Oktay AYDIN öncelikle Foça´da okul ziyaretlerinde bulundu.Ardından Yetenek Timleri ile biraraya gelerek projenin genel hatlarını anlattı.![Dr.Öğretim Üyesi Oktay AYDIN Yetenek Timleriyle Buluştu](/www/images/mansetresim.png)