İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dozunda Etkili Teknoloji Kullanımı Semineri
İzmir il Milli Eğitim Müdürlüğünün Dozunda Etkili Teknoloji Kullanımı Erasmus K3 projesi Foça ayağı çalışmaları devam ediyor.Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencileri ile ilçemiz ortaokul öğrencilerini bir araya getiren proje hakkında lçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel Akar yerinde bilgi aldı.Sayın Akar ogrencilere başarılar diledi.![Dozunda Etkili Teknoloji Kullanımı Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_05/17162223_FB_IMG_1526562994262.jpg)