İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP(Öğretmen Gelişim Programı) Kasım Ayı Toplantısı Gerçekleştirilmiştir.
![DÖGEP(Öğretmen Gelişim Programı) Kasım Ayı Toplantısı Gerçekleştirilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/27114803_photo.jpg)
DÖGEP(Öğretmen Gelişim Programı) Kasım Ayı Toplantısı Gerçekleştirilmiştir.
Din öğretmenlerimizin katılımı ile Kasım ayı toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantı kapsamında Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorular, uzaktan eğitim sürecinde meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması başlıklı gündem maddeleri üzerine konuşuldu.