İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Doğa Yürüyüşü ve Piknik
Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN ve değerli eşleri , Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel AKAR ,Şube Müdürü Haluk DEMİRAĞ´ ın katılımıyla Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu 6.sınıf öğrencileri beslenme dostu okul projesi kapsamında doga yürüyüşü ve piknik ardindan oyun aktiviteleri etkinlikleri yapmışlardır. Okulumuza duyarlı davranışlarından ötürü teşekkür ederiz .![Doğa Yürüyüşü ve Piknik](/meb_iys_dosyalar/2019_03/26000624_FB_IMG_1553547926063.jpg)