İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Depreme Karşı Önlem Alma Semineri
2017-2018 Eğitim Öğretim yılı , yıl sonu seminer çalışmaları kapsamında Reha Midilli Kultur Merkezinde iş Güvenliği Uzmanı Sayın Teoman YILDIRIM tarafından " Afet Farkındalık Egitimi" konulu seminer verilmiştir.Seminere Ilce Milli Egitim Muduru Sayın Yüksel AKAR, Ilçe milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Beyhan GÖKDEMIR ve Sayın Mustafa YAYLALI ile Öğretmenler katılmıştır.Iş Güvenliği Uzmanımıza katkılarından dolayı tesekkür ediyoruz.![Depreme Karşı Önlem Alma Semineri](/www/images/mansetresim.png)