İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Bayramı Tebrikat Töreni
Foça Kaymakamlık makamında düzenlenen TEBRİKAT TÖRENİ´nde ,Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN, Foça Garnizon Komutanı ve Amfibi Grup Görev Komutanı sayın Tuğamiral Yalçın PAYAL, Foça Belediye Başkanı sayın Gökhan DEMİRAĞ; askeri ve sivil erkan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve siyasi parti temsilcilerinin tebriklerini kabul ettiler. Törende Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ve sayın Mustafa YAYLALI ile Okul Müdürleri protokole tebriklerini arz ettiler.![Cumhuriyet Bayramı Tebrikat Töreni](/meb_iys_dosyalar/2017_10/29233837_IMG-20171029-WA0019.jpg)