İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları
Foça´da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Yenifoca´da da devam etti. Foça 11 Eylül Stadı´nda ki kutlama programı sonrası Yenifoça´da ki okulların ve halkın katılımı ile Cumhuriyet coşkusu Belediye Sosyal Tesislerinde yapılan törenle yaşandı.Ardından Foça Merkezinde Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN,Foça Belediye Başkanı Sayın Gökhan DEMİRAĞ,Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR,Foça ilçe Milli Eğitim Şube ve Okul Müdürleri ile öğretmenler,öğrenciler ve çok sayıda vatandaşların katılımı ile kortej yürüyüşü ve fener alayı gerceklestirildi.Foça Demokrasi Meydani´nda Özgür KIRAT´in verdiği Cumhuriyet konseri ile Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları son buldu.![Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları](/meb_iys_dosyalar/2018_10/30004502_IMG-20181029-WA0113.jpg)