İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni
Cumhuriyetin 94. Yıl Dönümü kutlamaları, Foça´da Cumhuriyet Meydanı´nda Çelenk Sunma Töreni ile başladı.Törene Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN, Foça Garnizon Komutanı ve Amfibi Grup Komutanı sayın Tuğamiral Yalçın PAYAL, Foça Belediye Başkanı sayın Gökhan DEMİRAĞ, Askeri Erkan, Foça Belediyesi Meclis üyeleri, Foça Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ve sayın Mustafa YAYLALI, Daire Başkanları , Muhtarlar, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Gaziler, Huzurevi Sakinleri, Okul Müdürleri , Öğretmenler, Öğrenciler, Foça Belediye Spor Kulübü Antrenör ve Sporcuları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cumhuriyet Meydanı ´ndaki Atatürk Anıtı ´ na, Foça Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı, ve Foca Belediye Başkanlığı tarafından sunulan çelenklerin ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.![Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni](/meb_iys_dosyalar/2017_10/29001547_IMG-20171028-WA0022.jpg)