İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çocukların Sorunlu Davranışlarıyla Baş Etme Yolları Semineri
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Kültür Üniversitesi katkılarıyla " ÖĞRETMENDEN ÖĞRENCİYE MUTLU VE BAŞARILI OKUL PROJESİ " kapsamında hazırlanan " Çocukların Sorunlu Davranışlarıyla Baş Etme Yolları " konulu seminer Yard.Doç.Dr.Oktay AYDIN tarafindan gerçekleştirildi. " Seminere Foça Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR, Okul Müdürleri ile müdür yardımcıları, öğretmenler ve veliler katıldılar. Sayın öğretim üyesi Yard.Doc.Dr. Oktay AYDIN ´ın değerli sunumlarına ve seminer Koordinatörü sayın Yard.Doc.Dr.Munevver MERTOGLU ´ nün emeklerine teşekkür ederiz.![Çocukların Sorunlu Davranışlarıyla Baş Etme Yolları Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_01/11190928_IMG-20180111-WA0038.jpg)