İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CMAL 'nde Seminer
Seminer çalışmaları kapsamında Reha Necla Midilli Ortaokulu'nun yürütmekte olduğu Erasmus Ka101 Okul hareketliliği Öğretmen Eğitimi programı olan "Köklerimizi güçlendirmek için Haydi STEM'e" adlı projenin yaygınlaştırma çalışmaları, fen , matematik ve sınıf öğretmenlerinin katılımıyla Cemil Midilli MTAL' de yapıldı. Stem konulu sunumun ardından, Matematik, Fen derslerinin örnek STEM uygulamaları ve Plikers uygulamasının derslerde kullanımı tanıtıldı.![CMAL 'nde Seminer](/meb_iys_dosyalar/2019_06/28171424_FB_IMG_1561729759530.jpg)