İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cemil Midilli Ortaokulu´nda 19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları
19 MAYIS ATATÜRK ´Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARI Foça Cemil Midilli Ortaokulu´nda 19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çoşkuyla kutlandı.Okulda düzenlenen kutlama töreni öncesinde ,okul bandosu eşliğinde Bağarası´nda gençlik yürüşü yapıldı.Törene Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN, Belediye Başkan Vekili sayın Halil CİTAK, Ak Parti Ilçe Başkanı sayın Irfan ÇALIŞKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Ilçe Gençlik ve Spor Müdürü sayın Emre ŞAHİN , Halk Eğitim Merkezi Müdürü sayın Kemal BULUT, Mahalle Muhtarları , okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldılar. Saygı duruşu ve Istiklal Marşı´nın okunmasının ardından, halk oyunları ekibinin gösterisi , şiirlerin okunması,tekwando gösterileri, şarkı yarışması ve orotorya ile tören sona erdi.![Cemil Midilli Ortaokulu´nda 19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları](/meb_iys_dosyalar/2018_05/19234435_IMG-20180519-WA0036.jpg)