İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilim Karavanı Ilcemizde
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Sanayiciler ve İşadamları Derneği İzmir Avrupa Birliği Merkezi ve Almanya Büyükelçiliği işbirliği ile gerçekleştirilen Avrupa Birliği Bilim Karavanı Projesi kapsamında , ilçe merkezi ve köy okullarımızdan 260 öğrenci ve 20 öğretmenimize ahşap modelleme , robotik kodlama , 3D modelleme , 3D baskı ve elektronik çalışmalar hakkında eğitim verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR ve Şube Müdürümüz Yunus EMRESEZER , AB Bilim Karavanı´ nı ziyarette bulundu.![Bilim Karavanı Ilcemizde](/meb_iys_dosyalar/2019_02/15211928_FB_IMG_1550254469600.jpg)