İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Ara Denetimleri
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Foça Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleşen Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Projelerinin ara denetimleri yapıldı. Müdürlüğümüze bağlı okullarımızdan Kozbeyli İlkokulu, Cemil Midilli MTAL ve Bedia Midilli İlkokulu ara denetimleri başarı ile tamamladı. Emekleri için okul idarecileri ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.![Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Ara Denetimleri](/meb_iys_dosyalar/2019_02/12202529_FB_IMG_1549991698489.jpg)