İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beyaz Bayrak Alan Okullarimiz
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR , Milli Eğitim Bakanlığına bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumların da , temizlik ve hijyenin teşvik edilmesi ,okul sağlığının daha iyi düzeye getirilmesini amaçlayan Beyaz Bayrak Projesi kapsamında, okullarımıza göstermiş oldukları başarıdan dolayı teşekkür ederek , levha ve bayraklarını taktim ettiler.![Beyaz Bayrak Alan Okullarimiz](/meb_iys_dosyalar/2018_10/12202003_FB_IMG_1539359753113.jpg)