İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beslenme Dostu Okulumuz Semt Pazarında
Foça ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri yürütmüş oldukları BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ kapsamında semt pazarını gezerek sağlıklı ürünler , ve bu ürünlerin üretim ve pazarlama aşamaları hakkında bilgi edinmişlerdir. Projenin yürütülmesinde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.![Beslenme Dostu Okulumuz Semt Pazarında](/meb_iys_dosyalar/2019_03/04163622_FB_IMG_1551703895545.jpg)