İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAYRAKTAR Gemisini Ziyaret
BAYRAKTAR GEMİSİNE ZİYARET Foça limanına demirleyen ve Türkiye ´de yapılan ilk Harp Gemisi BAYRAKTAR ´ı ilçemiz okullarındaki öğrencilerin ziyareti devam ediyor.Bugün yapılan gemi ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ile Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Haluk DEMİRAĞ ve Sayın Yunus EMRESEZER de katıldılar.Bayraktar Gemi komutanı Deniz Yarbay Sayın Bülent GÜNGÖR ´ün gemi hakkında müdürlerimize ve öğrencilerimize verdiği değerli bilgi ve paylaşımları için kendisine teşekkür ederiz.![BAYRAKTAR Gemisini Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_03/19233525_IMG-20190319-WA0017.jpg)