İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başarılı Sporcularimiz
MİNİK SPORCULARIMIZIN SEViNCi Izmir Gençlik Il Spor Müdürlüğü ve Izmir Karate il Temsilciligi Bünyesinde 9 Eylül Izmir´in Kurtuluşunu Anma ve Ege Illerarası Karate Şampiyonası 08-09 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirildi. 9 Eylül Izmir´in Kurtuluşunu Anma ve Ege illerarası Karate Sampiyonasina Izmir ,Manisa,Aydın,Usak,Muğla ,Kütahya, Denizli illerinden kulüplerin ve sporcuların katılımı ile 08-09 Eylül 2018 tarihinde Şehit Prof.Dr. ilhan VARANK Anadolu Imam Hatip Lisesi Zübeyde Hanım Spor Tesislerinde gerçekleştirildi. 9 Eylül Izmir´in Kurtuluşunu Anma ve Ege Illerarası Karate Şampiyonasına Reha Midilli Ilkokulu öğrencisi 3(üç) sporcu Antrenörleri Kudret YÜKSEL nezaretinde kumite kategorisinde Kaan YÜKSEL 1.Altın madalya , Ali Eren BAYAR 2.Gümüş madalya, Hasan Ahmet AYVAZ 3.Bronz madalya alarak tamamlamıştır. Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizi ve antrenörlerini kutlar kendileriyle gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.![Başarılı Sporcularimiz](/meb_iys_dosyalar/2018_09/12163529_20180912_151158.jpg)