İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başarı Belgeleri
İlçemiz Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR Halim Foçalı MTAL ´yi ziyaret etmiş ve başarılı olan öğretmenlerimize başarı belgelerini vermiştir. Kaymakam Sayın Ali ÇETİN Güçlü Türkiye’nin Güçlü Mesleki Eğitimle olacağını ve paydaşlarımızla sürekli işbirliği halinde olunmasını vurgulamıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR, okullarda uygulanmakta olan Yetenek Haritası çıkartılması çalışmalarında gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini vurgulamıştır. Yiyecek İçecek Alanı Öğretmenlerimizden Ferudun KIRAN ve Volkan Hamdi BAL Başarı belgelerini alarak ulusal ve uluslararası iş piyasalarının beklentilerine uygun yapılandırarak genç nüfusumuza gerekli bilgi, beceri ve yetkinliği kazandırmasını sağlamaya yönelik çalışmalar yapmanın temel ödevimiz olduğunu belirtmişlerdir.ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak belge alan öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.![Başarı Belgeleri](/www/images/mansetresim.png)