İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bahar Dalları Projesi´nin İl Birincisi
İzmir İl Emniyet Müdürlüğünce yürütülen " Bahar Dalları 2 " projesinin " Sosyal Iletisim ve Kaynaşma Yarışmaları " faaliyeti içersinde bulunan " Çiçek ve Çocuk " konulu fotoğraf yarışmasında ilçemiz Yenibağarası Mesut Kuru Ortaokul 6. Sinif öğrencisi Hülya BULUT İl Birincisi oldu. Birincimiz ödülünü ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ve Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR ´den aldı.![Bahar Dalları Projesi´nin İl Birincisi](/meb_iys_dosyalar/2017_12/13172745_IMG-20171213-WA0001.jpg)