İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAĞARASI CEMİL MİDİLLİ ORTAOKULUNDA VELİ VE ÖĞRENCİLERE İLK YARDIM EĞİTİMİ VERİLDİ.
BAĞARASI CEMİL MİDİLLİ ORTAOKULUNDA VELİ VE ÖĞRENCİLERE İLK YARDIM EĞİTİMİ VERİLDİ.![BAĞARASI CEMİL MİDİLLİ ORTAOKULUNDA VELİ VE ÖĞRENCİLERE İLK YARDIM EĞİTİMİ VERİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/10164209_WhatsApp_Image_2022-10-10_at_16.27.16_1.jpg)
Bağarası Cemil Midilli Ortaokulunda, 10000 okul projesi kapsamında, öğrencilerimize ve velilerimize 10.10.2022 tarihinde İlk Yardım egitimi semineri biyoloji öğretmeni Tülin Taşpınar tarafından verilmistir. Velilerimiz ve öğrencilerimiz semineri ilgiyle izlemişlerdir.