İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bagarasi Cemil Midilli Ortaokulu´nda Tübitak 4006 Fuarı
FOÇA´DA TÜBİTAK 4006 PROJELERİ BİLİM FUARI BAĞARASI CEMİL MİDİLLİ ORTAOKULU´NDA YAPILDI. 4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuar sergilerine Foça´da devam ediliyor. Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu´nda gerçekleştirilen fuara Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR , il Milli Eğitim Müdürlüğü TÜBİTAK Temsilcisi sayın Funda SEL, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar . Okul müdürü sayın Pembe CİVELEKOĞLU´nun açılış konuşması ile başlayan fuar halk oyunları gösterisiyle devam etti.Protokolün fuar kurdelasını kesmesinden sonra ziyaretçiler tüm standları gezerek projeleri yapan öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldılar. Fuarın gerçekleşmesinde emeği geçen Cemil Midilli Ortaokulu Müdürü Sayin Pembe CİVELEKOĞLU´ na , öğretmenlerimize ve öğrencilerimize ayrıca İl MEM Tübitak Temsilcisi sayın Funda SEL´ e ,fuara katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.![Bagarasi Cemil Midilli Ortaokulu´nda Tübitak 4006 Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/24211958_FB_IMG_1527180372582.jpg)