İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu´ nda İnceleme
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ve Şube Müdüru Sayın Yunus EMRESEZER Bağarası bölgesindeki okullarımızı ziyaret ettiler.Onarım ve tadilatı sürmekte olan Bağarası Cemil Midilli Ortaokulunda incelemelerde bulundular.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Cemil Midilli Ortaokulunun yenilenmesini üstlenen Reha Necla Midilli Vakfı´na teşekkür ederiz.![Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu´ nda İnceleme](/meb_iys_dosyalar/2019_02/15211033_FB_IMG_1550253771865.jpg)