İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bagarasi Cemil Midilli Imam Hatip Ortaokulu ´nda 4006 Tübitak Fuarı
FOÇA´DA TÜBİTAK 4006 PROJELERİ BİLİM FUARI BAĞARASI CEMİL MİDİLLİ İMAM HATİP ORTAOKULU´NDA YAPILDI. 4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuar sergilerine Foça´da devam ediliyor. Bağarası Cemil Midilli İmam Hatip Ortaokulu´nda gerçekleştirilen fuara Foça İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR , il Milli Eğitim Müdürlüğü TÜBİTAK Temsilcisi sayın Funda SEL, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar . Okul müdürü sayın Yurdagül ÇAKIR´ın açılış konuşması ile başlayan fuar "Şen Denizciler" rond gösterisiyle devam etti.Protokolün fuar kurdelasını kesmesinden sonra ziyaretçiler tüm standları gezerek projeleri yapan öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldılar. Fuarın gerçekleşmesinde emeği geçen Bagarası Cemil Midilli İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Sayin Yurdagül ÇAKIR´a, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize ayrıca İl MEM Tübitak Temsilcisi sayın Funda SEL´ e ,fuara katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.![Bagarasi Cemil Midilli Imam Hatip Ortaokulu ´nda 4006 Tübitak Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/24213626_FB_IMG_1527180459805.jpg)