İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk' le Foça' da Bir Gün Konulu Sergimiz

Atatürk' le Foça' da Bir Gün Konulu Sergimiz

2020- 2022 Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Merkezinca Erasmus + Yükseköğretim alanında Stratejik Geliştirme (Yenilik Geliştirme)Programının İşletme Başkanlığı'nda; "Akıllı turizm destinasyonu, gelişen mobil uygulamalar ve küçük veri analizleri kullanılarak oyunlaştırma yoluyla vatandaşların yerel turizmle ilgili değerleri paylaşma duygusunu arttıran akıllı turizm destinasyonu- SMARTDEMA '' proje; kapsamında  Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "Atatürk" le Foça" da Bir Gün" konulu  yarışmamıza katılan öğrencilerinimiz eserleri Müdürlüğümüzde sergilendi. Sergimize İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel AKAR, Şube Müdürü Zülfiye KARADENİZ, okul ve kurum müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

          https://smartdema.es/index.php?sec=acceso adresinden erişilebilen kullanımdan daha önce zevkle uygun ve uygun seçeneklerle ilgili duygu yüklü deneyimlerini nasıl deneyimleyebiliyorlar. Proje ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için https://smartdema.es/index.php?sec=acceso    ziyaret edebilecek. Kullanıcıların yerin kendilerinde hissettirdiği duyguyu ifade etme imkanı sunabilecekleri mobil uygulamalar, şehir mekanlarını ve destinasyonlarının ''duygularını rotalarını' çıkararak, hangi destinasyonlarda duygunun daha yoğun yaşandığı konusunda sahibimiz olabiliyorsunuz. Duyguları yansıtabilecekleri öğeler. Aynı zamanda somut ve somut olmayan kullanımdan SMARTDEMA, hikayeler yoluyla ortaya çıkarılabilir; Henüz keşfedilmemiş ya da az bilindik yeni, 

farklı , alternatif, rotaların olmayacak olacaktır.

01-07-2022

01-07-2022

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.