İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ANADOLU KADINLARI TİYATRO OYUNU
ANADOLU KADINLARI TİYATRO OYUNU Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim i Müdürlüğü Tiyatro Grubu işbirliği ile düzenlenen ANADOLU KADINLARI adlı tiyatro oyunu Reha Midilli Kültür Merkezi´ nde sergilendi. 1919´dan 2019 ´a Kurtuluşun 100. Yıldönümü anısına hazırlanan oyunu ilçemiz okullarında görev yapan öğretmenlerimiz canlandırdı. Çok sayıda izleyicinin katıldığı tiyatro oyununu ,protokolde Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETIN ve değerli eşleri, Garnizon Komutanı Sayın İbrahım Özdem KOÇER,Ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Haluk DEMİRAĞ ile Sayın Yunus EMRESEZER, Halk Eğitim Müdürü Sayın Kemal BULUT izlediler.![ANADOLU KADINLARI TİYATRO OYUNU](/meb_iys_dosyalar/2019_03/20005334_20190319_212700.jpg)