İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Akıl Zeka Öğretmen Eğıtım Çalıştayı
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Beyin Takımı işbirliğiyle düzenlenen Akıl Zekâ Öğretmen Eğitiminde müdürlüğümüze bağlı okullarımızdan 40 öğretmenimizin katılımı ile çok verimli bir çalıştay gerçekleştirdik. Çalıştayda bilgilerini bizimle paylaşan Türk Beyin Takımı Ege Bölge Koordinatörü Pınar Ertok ´a , Aydın formatörü Serhat Atın ´a ve zamanını fark yaratmak için bizimle paylaşan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.![Akıl Zeka Öğretmen Eğıtım Çalıştayı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/07213751_FB_IMG_1549563885946.jpg)