İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AB Bilim Karavanı İlçemize Geliyor
AB Bilim Karavanı İlçemiz Öğrencileri İle Buluşuyor. AB Bilim Karavanı içerisinde eğitmenler eşliğinde 7.ve 8. Sınıf öğrencilerine yönelik ahşap modelleme , robotik kodlama , 3D modelleme, 3D baskı ve elektronik çalışmalar gerçekleştirilecektir. Okul saatleri dışında , Bilim Meraklıları Bilim Karavan´ ını ziyaret edebilirler.![AB Bilim Karavanı İlçemize Geliyor](/meb_iys_dosyalar/2019_02/12202215_FB_IMG_1549991712469.jpg)