İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
55. KÜTÜPHANE HAFTASINDA BEDIA MIDILLI ILKOKULU´NDAN KUTLAMA
Kütüphaneler haftası kapsamında Foça Demokrasi Meydanında Bedia Midilli İlkokulu kitap okuma etkinliği gerçeklestirdi. Programa Foça Kaymakamı Ali ÇETİN, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel AKAR, İlçe Turizm Danışma Müdürü Samir BÜYÜKKAYA, veliler ve halk katıldı. Bedia Midilli 1. Sınıf öğrencilerinin şarkılarıyla başlayan program kitap kurtlarina verilen ödüllerin ardından topluca okunan kitap okuma etkinliği ile sona erdi.![55. KÜTÜPHANE HAFTASINDA BEDIA MIDILLI ILKOKULU´NDAN KUTLAMA](/meb_iys_dosyalar/2019_03/27213208_FB_IMG_1553711363557.jpg)