İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuarlarının Sonuncusu Yenibağarası´nda Yapıldı
Foça ´ da 4006 Tübitak Bilim Fuarlarının sonuncusu Yenibağarası Şehit Yarbay Mesut Kuru Ortaokulu´nda yapıldı.Fuara Yenifoça Jandarma Kd. Albay Mustafa ÇEKİÇ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Mustafa YAYLALI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge´den Tübitak temsilcisi sayın Neslihan YÜCEL, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasından sonra, fuar açılış konuşmasını okul müdürü sayın Barış Sedat GÜL yaptı. Kimya projesiyle ilgili bir gösteriden sonra , program protokolün proje öğretmenlerine katılım belgelerini vermesiyle devam etti.Fuar kurdelası protokol tarafından kesildi.Standlar gezilip öğretmenler ve öğrencilerden projeler hakkında bilgi alındı.Projelerin gerçekleşmesinde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize ayrıca İl MEM Arge´den fuara katılan, Tübitak temsilcisi sayın Neslihan YÜCEL´ e teşrif ve katkılarından dolayi teşekkür ederiz.![4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuarlarının Sonuncusu Yenibağarası´nda Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/26022320_20180525_114341.jpg)